services_waterjet

services_waterjet_text

Kropla drąży skałę

Drąży również metal, tworzywa sztuczne, masy ceramiczne oraz gumy za pomocą naszej wycinarki wodnej waterjet. Dzięki temu największemu waterjetowi w Szczecinie jesteśmy w stanie precyzyjnie wyciąć nawet bardzo skomplikowane elementy z szerokiej gamy materiałów sztucznych i organicznych.
Pole technologiczne naszego waterjetu o rozmiarach 3,1m x 6,1m (18m²), dwie głowice tnące w trzech wymiarach oraz możliwość cięcia materiału do 300mm pozwala na olbrzymie możliwości produkcji.services_laser

services_laser_text


Precyzja przyszłości

Szybkie i precyzyjne wycinanie laserowe w blachach na świetnych wycinarkach firmy Amada gwarantuje 100% powtarzalność wycinanych detali, możliwość grawerowania i punktowania elementów oraz wycinanie otworów do 0,4 x grubości blachy.


bg image

services_list

Cięcie blach

Cięcie blach na nożycach gilotynowych marki Amada pozwala na cięcia o długości 3000mm na blachach o maksymalnej grubości wynoszącej aż 6mm.


Gięcie blach

Gięcie na prasie krawędziowej japońskiej firmy Amada przy użyciu 7 osi sterowanych zderzakiem i siły nacisku równej 1700 kN. Dzięki maksymalnej długości gięcia wynoszącej 3000mm, 6mm maksymalnej grubości blachy oraz 100% powtarzalności giętych detali z powodzeniem wykonamy każde Twoje zlecenie.

Gięcie rur i profili

Gięcie na giętarce trzpieniowej przy użyciu maszyn niemieckiej firmy TRANSFLUID pozwala na precyzyjną pracę z rurami o długości do 6000mm oraz o średnicy: 88,9 x 5 mm (rury ze stali konstrukcyjnej), 88,9 x 3 mm (rury ze stali nierdzewnej), 75 x 4mm (profil zamknięty kwadratowy), 75 x 50 x 4mm (profil prostokątny) oraz na kąt gięcia wynoszący 180°.


Spawanie

Spawanie realizujemy na nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w roboty spawalnicze japońskiej firmy OTC DAIHEN oraz na stanowiskach do spawania półautomatami i metodami TIG, MIG oraz MAG.
Przyrządy spawalnicze do realizacji wszelkich konstrukcji spawanych na stanowiskach zrobotyzowanych, projektowane są przez projektantów – konstruktorów w naszym biurze konstrukcyjnym.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Skorzystaj z nowoczesnej linii technologicznej niemieckiej marki MBK do produkcji artykułów z tworzyw sztucznych metodą rozdmuchu.services_contact_deptImię i nazwisko (pole wymagane)

Adres email (pole wymagane)

Temat (pole wymagane)

WiadomośćWydział obróbki plastycznej metali

Email: laser@gpszczecin.pl
Telefon: (+48) 91 452 68 68
 


Map