TMA_body1

bg image

TMA_body2

Twój Drogowy Anioł Stróż

TMA 100 “Guardian”
W przypadku nieprzewidzianej i niebezpiecznej sytuacji na drodze, która może się skończyć kalectwem lub śmiercią osób biorących udział w kolizji potrzebne są odpowiednie środki ochrony. Na potrzeby robót na jednym z pasów autostrady czy drogi szybkiego ruchu lub kolizji wymagającej zamknięcie pasa świetnie sprawdza się amortyzator zderzeń TMA 100 “Guardian” (TMA – truck mounted attenuator, czyli montowany na ciężarówkach tłumik, popularnie zwany poduszką zderzeniową).

Bezpieczeństwo przy 100km/h

“Guardian” jako jedyny amortyzator zderzeń na świecie jest w stanie złagodzić uderzenie z prędkością 100 km/h gwarantując jednocześnie przeżycie osoby kierującej pojazdem i brak ingerencji w teren robót obsługiwany przez robotników.

Minimalizacja kosztów utrzymania

Kolejną z niezaprzeczalnych zalet plasujących “Guardiana” przed innymi TMA dostępnymi na rynku jest potencjalna możliwość szybkiej wymiany tylko zniszczonych elementów w przypadku lekkich stłuczek. Podczas gdy inne amortyzatory po jednym uderzeniu nie nadają się do ponownego użycia, przy uderzeniach z mniejszą prędkością i po odpowiednie ekspertyzie producenta “Guardian” może wymagać jedynie wymiany zniszczonych modułów. W przypadku TMA 100 “Guardian” moduły poduszki zderzeniowej TMA nie są częściami konstrukcyjnymi całego systemu w związku z czym koszta utrzymania również maleją.

TMA_tech

Wygoda, mobilność, łatwość użycia

“Guardian” jest również bardzo mobilnym TMA. Poprzez zamontowanie adaptera umożliwia zamocowanie go do większości samochodów ciężarowych, co znacząco poprawia wygodę i szybkość użycia.
 


1 – zderzak
2 – profil tylni
3 – profil przedni
4 – belka środkowa
5 – zawias
6 – belka przednia


bg image

TMA_body3


Map

contactImię i nazwisko (pole wymagane)

Adres email (pole wymagane)

Temat (pole wymagane)

WiadomośćGP Spółka z o.o.

ul. Struga 80A
70-784 Szczecin
woj. Zachodniopomorskie, Polska

Biuro

Email: gp@gpszczecin.pl
Telefon:(+48) 91 432 09 40
Fax:  (+48) 91 432 09 50

Kontakt z wydziałem obróbki plastycznej metali

Email: laser@gpszczecin.pl
Telefon: (+48) 91 452 68 68