home_mission

 
 


Genialny Partner

GP to firma specjalizująca się w najnowocześniejszych systemach i technologiach konstrukcji metalowych oraz z tworzyw sztucznych, oferująca usługi jednego z najlepiej wyposażonych parków maszynowych w Szczecinie a nawet Polsce. Wierzymy, że z pomocą technologii możemy pomóc chronić życie na drogach, wspierać innych przedsiębiorców i budować silne oblicze Polski na światowych rynkach.

GP jest najlepszym partnerem każdej firmy potrzebującej precyzyjnej obróbki metali i tworzyw sztucznych. Poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i technik produkcyjnych na świecie, GP oferuje obszerną gamę usług związanych z wycinaniem, gięciem, spawaniem i obróbką wszelkich części metalowych oraz szeroką gamę wiodących produktów bezpieczeństwa drogowego. Współpraca z GP jest gwarantem powodzenia, gdyż opiera się na jednoczesnym kontynuowaniu ponad 40-letniej kultury biznesowej oraz wykorzystaniu i współtworzeniu technologii jutra.bg image

home_tradition


Wrodzona pasja do tradycji i innowacji, czyli 40 lat firmy GP

 
Nasze podejście do biznesu opieramy na dwóch niezwykle ważnych aspektach: tradycji i innowacyjności.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 40 lat, co pozwoliło nam na wypracowanie niezawodnego modelu biznesowego opartego na partnerskich relacjach oraz precyzji i punktualności wykonania zamówienia. GP jest dojrzałym, stabilnym partnerem, który hołduje zasadom wysokiej kultury biznesu.


Jedną z naszych najważniejszych tradycji jest patrzenie w przyszłość i innowacyjne myślenie. Jesteśmy jednymi ze światowych pionierów w dziedzinie systemów i technologii konstrukcji przy użyciu metalu oraz tworzyw sztucznych. Nasz park maszynowy wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny obsługiwane przez doświadczonych operatorów. Połączenie olbrzymich możliwości produkcyjnych ze znajomością najnowocześniejszych technologii gwarantuje pełne wykonanie każdego z postawionych zadań.


bg image

home_services


Elementy szyte na miarę, czyli usługi obróbki metali, kamienia i tworzyw sztucznych


Pozwól nam wykonać elementy których potrzebujesz. Już nie jesteś zmuszony dopasowywać się do elementów dostępnych na rynku. My sprawimy, że to rynek będzie musiał dopasować się do Ciebie.

Szeroka gama oferowanych przez nas usług z dziedziny precyzyjnej obróbki metali i tworzyw sztucznych zapewnia idealnie wykonanie dowolnego elementu którego potrzebujesz. Spełnij swoje marzenia, rozwiń swoją działalność i zdobywaj nowe rynki dzięki naszej znajomości procesów technologicznych i produkcyjnych.

  • wycinanie strumieniem wody w różnorodnych materiałach (pole obróbcze 3x6m),
  • wycinanie laserowe w blachach,
  • gięcie blach na prasach krawędziowych,
  • cięcie blach na nożycach hydraulicznych,
  • gięcie rur i profili na giętarce trzpieniowej,
  • wykrawanie i tłoczenie na prasach hydraulicznych i mimośrodowych,
  • spawanie konstrukcji ze stali, aluminium i stali nierdzewnej metodą MIG, MAG i TIG

USŁUGI GP


bg image

home_products


By dotrzeć do celu szybko i bezpiecznie


Zależy nam na wygodzie, szybkości i bezpieczeństwie jazdy Twoim i Twojej rodziny.


Nasze wyśmienicie zaprojektowane, wykonane i dogłębnie przetestowane systemy bezpieczeństwa drogowego takie jak zapory drogowe, tablice ostrzegawcze czy najnowocześniejsza na świecie poduszka przeciwzderzeniowa, pozwalają uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze, przez co bezpośrednio chronią Twoje życie i zdrowie.


home_certificates

Certyfikaty i gwarancja jakości

Wiemy jak ważne jest ciągłe doskonalenie metod produkcji oraz ulepszanie procesów technologicznych. Właśnie dlatego otrzymujemy najbardziej prestiżowe certyfikaty branży konstrukcyjnej, w szczególności certyfikaty uprawniające nas do pracy w technologiach lotniczych, nad tworzeniem elementów pojazdów szynowych, urządzeń techniki zabezpieczeń drogowych czy też ogólnych konstrukcji budowlanych.

CERTYFIKATY GPMap

social_limited

contactImię i nazwisko (pole wymagane)

Adres email (pole wymagane)

Temat (pole wymagane)

WiadomośćGP Spółka z o.o.

ul. Struga 80A
70-784 Szczecin
woj. Zachodniopomorskie, Polska

Biuro

Email: gp@gpszczecin.pl
Telefon:(+48) 91 432 09 40
Fax:  (+48) 91 432 09 50

Kontakt z wydziałem obróbki plastycznej metali

Email: laser@gpszczecin.pl
Telefon: (+48) 91 452 68 68